PARAMAHAMSA VISHWANANDA

Paramahamsa Vishwananda je plne realizovaný majster, žijúci v jednote s Bohom. Jeho cieľom je pomáhať každému zažívať v tomto živote svoj vlastný vzťah s Bohom. To Ho robí jedinečným.

„Svojím vlastným úsilím dosiahnete určitú duchovnú úroveň. Aby ste realizovali Najvyššieho, aby ste sa úplne transformovali na Božie svetlo, na to potrebujete milosť majstra. Kým sa majster neobjaví, nie je to možné.”

Paramahamsa Vishwananda

ZAKLADATEĽ BHAKTI MARGY

Paramahamsa Vishwananda zosobňuje mnoho aspektov majstrovstva, je živým prejavom bhakti, individuálne aj kolektívne. Je vaišnava áčárjom, satguruom a je na čele poslania Bhakti Margy.

Je hnacou silou a inšpiráciou všetkému, čo toto poslanie robí v službe ľudstvu. Jedinečným spojením prvkov rôznych tradícií ponúka osvedčenú cestu a podporu na dosiahnutie realizácie Boha.

TRANSFORMUJÚCE PRAKTIKY

Paramahamsa Vishwananda ukazuje ľuďom osvedčenú cestu a nástroje na nájdenie múdrosti srdca a spojenie s Bohom. Pomocou týchto praktík môžete žiť bhakti vo vašom bežnom živote a pestovať svoj hlboký osobný vzťah s Bohom.

Takúto jedinečnú duchovnú rozmanitosť techník inde nenájdete. Sú tu, aby pozdvihli ľudstvo prostredníctvom bhakti: lásky a oddanosti k Bohu. Preskúmajte ich všetky a nájdite to najlepšie pre seba.

STRETNITE SA S MAJSTROM

Stretnúť žijúceho majstra a satgurua je extrémne vzácna a ojedinelá príležitosť. Či už vašu pozornosť zaujme Jeho bezpodmienečná láska, hlboká múdrosť alebo Jeho vrodené majstrovstvo, stretnutie s Ním nie je bežným stretnutím. Je to zážitok, prebúdzajúci vašu dušu.

Život Paramahamsu Vishwanandu je venovaný službe ľudstvu. Sprístupňuje sa mnohými spôsobmi. Každý okamih strávený s Ním je vzácny, využite to teda, kým je to možné.

INSIGHTS FROM THE MASTER (VHĽADY MAJSTRA)

Paramahamsa Vishwananda nasleduje starú tradíciu zodpovedania otázok na stretnutiach, ktoré nazývame satsang alebo duchovné prejavy. Je veľmi vzácne mať takýto dôverný prístup k žijúcemu majstrovi a satguruovi a príležitosť učiť sa od Neho.

KÍRTAN S MAJSTROM

Vo vzťahu milujúceho a milovaného existuje len jeden zážitok, len jedna motivácia, len jedna realita – len láska. Zapojte sa, spievajte, tlieskajte, tancujte. Osloboďte sa.

NADČASOVÁ MÚDROSŤ

Učiť sa od skutočného majstra je bezpochyby na nezaplatenie. Jeho humor a prirodzenosť vás privedú k novému sebauvedomeniu, vášmu účelu a vášmu miestu na svete. Jeho nadčasová múdrosť dokáže aj zložité témy zmeniť na praktické a relevantné k súčasnej modernej dobe.

V priebehu rokov Paramhamsa Vishwananda poskytol výklad k základným védskym svätým písmam, ako je Bhagavad Gítá, Šrímad Bhágavatam a Guru Gítá.