PODPORA

Bhakti Marga má mnoho zdrojov na otvorenie vášho srdca a prehĺbenie vášho chápania, z ktorých mnohé sú vďaka vašej podpore a pomoci zdarma. Ak sa vám páči čo robíme, podeľte sa o nadšenie. Pomôžte nám spolu rásť.

KEDYSI DÁVNO

Kedysi dávno sa ášramy o svoje prežitie museli veľmi snažiť. Prispieval aj kráľ a ľudia z okolia. Vedeli, že tiež budú mať úžitok z modlitieb a obradov, vykonávaných v ášrame.

Vykonávaním denných modlitieb a prác s myšlienkou na Boha, nesebecky a s vďačnosťou, ponúknutých Bohu, sa tvoria pozitívne zásluhy. Takto vznikajúce požehnanie prúdi ku všetkým, ktorí prispeli k blahu ášramu.

Kedysi boli za najväčší dar považované kravy. V dnešnom modernom svete však najviac potrebujeme vašu finančnú podporu. Vyzbierané peňažné prostriedky umožňujú naše poslanie – slúžiť pre dobro ľudstva. Vašu podporu si veľmi ceníme.

Finančná podpora

Bhakti Marga Slovensko
IBAN: SK27 1111 0000 0013 5308 2018
Banka: Unicredit Bank
SWIFT CODE: UNCRSKBX

PRÍSPEVKY a 2% Z DANÍ

Bhakti Marga je občianske združenie fungujúce na báze dobrovoľných finančných príspevkov ľudí podporujúcich určitú spoločnú ideu. Vďaka týmto príspevkom môžeme robiť rôzne podujatia, workshopy, kurzy, kde sa ľudia dozvedia veľa užitočných informácií pre svoj osobný rozvoj, najmä v oblasti filozofie, metodikách jogy a hinduistickej kultúry. V konečnom dôsledku je však naša činnosť nezisková a funguje na základe finančných príspevkov a dobrovoľnej činnosti. Aj vaše 2 alebo 3% z dane sú pre nás veľkým prínosom. Pre viac informácií kontaktujte Silviu, 0904 531 638.

Séva (nezištná služba)

Ak máte nejaký talent, zručnosti alebo nápady, ktoré by nám pomohli zlepšiť spôsob šírenia posolstva a poslania Paramahamsu Vishwanandu, a radi by ste pomohli, napíšte nám.

 

VOĽNE DOSTUPNÉ ZDROJE

ONLINE DARŠAN

s Paramahamsom Vishwanandom

Vhľady Paramahamsu Vishwanandu

týždenne

Kírtan s Paramahamsom Vishwanandom

mesačne

Vzdelávanie

ponorte sa hlbšie do svätých písiem

Kírtan
stretnutia

mesačne

Otázky a odpovede majstra

pozrite si na FaceBooku

Zážitky s Paramahamsom Vishwanandom

zdieľanie príbehov

Denné modlitby

ranné modlitby a večerné áratí