Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

KURZ ATMA KRIYA YOGY

28. októbra · 10:00 - 29. októbra · 13:00

Atma Kriya Yoga je silný súbor techník, ktoré vám pomôžu rýchlo napredovať na vašej duchovnej ceste. Iniciácia, šaktipát, je dôvodom, prečo je v súčasnosti najsilnejším dostupným druhom jogy. Tieto cvičenia vám poskytnú voľnosť a flexibilitu na vytvorenie každodennej praxe dokonale prispôsobenej vášmu životnému štýlu.

Na kurze sa naučíte tieto techniky:

Džapa – čantovanie prastarej sanskrtskej modlitby (mantry) naladí celú vašu bytosť na jej silné vibrácie a umožní prebudenie božských kvalít.

Meditačné techniky – koncentrácia a sústredenie vám pomôžu zaviesť sebauvedomovanie do vašich každodenných činností, aby ste mohli transcendovať dualitu ľudskej existencie.

Joga zvuku – počúvanie symfónie vnútorných mystických zvukov vychádzajúcich zo srdcovej čakry posilní vašu intuíciu.

OM Chanting – skupinové čantovanie vytvorí harmóniu, pokoj a mier pre vás, ostatných a okolie.

Pránájáma (dychové cvičenia) – pozorovanie a ovládanie dychu nastolí fyzickú a energetickú rovnováhu.

Ásany – päť fyzických jogových pozícií podporí vašu meditačnú prax, posilní imunitný systém a zvýši fyzickú vitalitu.

Mudry – joga prstov zjednotí energiu vášho tela, aby ste mohli dosiahnuť svoj duchovný cieľ.

Hlavná krijá – táto čakrová meditácia vám pomôže zvyšovať vaše vedomie, zjednocovať telo a dušu a spaľovať jeden rok karmy pri každom nádychu či výdychu.

Ochranný štít – vyzdvihnutie vibrácie energetických centier vás ochráni pred negativitou a dovolí, aby cez vás žiarilo viac Božieho svetla.

9 foriem bhakti – každá technika rozvíja rôzne formy bhakti – lásky k Bohu – privedie vás bližšie k realizácii.

Súčasťou kurzu je:

Iniciácia – šaktipát
Atma Kriya Yoga študijný manuál s presnými pokynmi a obrázkami každej techniky
Certifikát

Cena kurzu: 199 €
Registrácia na email učiteľa

Viac informácií na sadhana@bhaktimarga.sk alebo na čísle 0915 092 404.

JE PRE MŇA ATMA KRIYA YOGA VHODNÁ?

Na to, aby ste sa mohli začať učiť a praktizovať Atma Kriya Yogu, musíte mať viac ako 16 rokov.
Cvičenia zahŕňajú niekoľko fyzických jogových pozícií. Ak máte nejaké fyzické zranenia alebo obmedzenia, prosím, konzultujte to s vaším lekárom, aby ste sa uistili, že môžete bez obáv cvičiť jogu. Váš učiteľ Atma Kriya Yogy vám pomôže s prispôsobením cvičenia.
Ak máte srdcové či mentálne problémy, prosím, kontaktujte kvalifikovaného učiteľa, aby zistil, či je pre vás vhodné cvičiť. Rovnako urobte, ak ste práve v období tehotenstva.
Atma Kriya Yoga môže očisťovať rôznymi spôsobmi: fyzicky, emocionálne a duchovne. Je dôležité to vedieť a byť ochotný urobiť skutočné zmeny vo svojom živote.

KEĎ STE INICIOVANÍ DO ATMA KRIYA YOGY A DOSTALI STE ŠAKTIPÁT, VO VAŠOM VNÚTRI SA AKTIVUJE INÝ KANÁL. TENTO KANÁL JE MILOSŤ A POŽEHNANIE VŠETKÝCH GURUOV, MUDRCOV A SVÄTCOV Z LÍNIE, KTORÉ PRÚDIA Z MAJSTRA NA ŽIAKA ALEBO Z MAJSTRA NA UČITEĽA A POTOM Z UČITEĽA NA ŽIAKA.- Paramahamsa Šrí Svámí Vishwananda

Máte záujem, ale nevyhovuje vám čas?

Žiaden problém. Ak vám tento dátum a čas nevyhovuje, kontaktujte Atma Kriya Yoga učiteľa a dohodnite si náhradný termín. Učitelia majú možnosť učiť všetky techniky počas jedného stretnutia alebo rozdeliť učenie na niekoľko týždňov, čo poskytne viac času na cvičenie. Radi s vami naplánujú kurz, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

Pobyty a cvičenia

Spoločné cvičenie v skupine zosilňuje účinky cvičenia a buduje pocit spolupatričnosti ku komunite s rovnakými záujmami. V niektorých mestách sa organizujú takéto pravidelné cvičenia alebo aj celoslovenské pobyty, počas ktorých si môžete objasniť techniky a upevniť a udžať svoju prax po dlhú dobu. Kontaktujte učiteľa Atma Kriya Yogy vo vašom okolí, ktorý vám povie, čo je práve k dispozícií.

Podrobnosti

Začiatok:
28. októbra · 10:00
Koniec:
29. októbra · 13:00
Udalosť Kategória:

Organizátor

Avaari
Email
avaari@bhaktimarga.sk

Miesto udalosti

Lotus Joga
Kuzmányho 835
Bratislava, Slovenská republika
+ Google Map