Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz Bhagavad Gíty, Kapitola 9 – Tajomstvo oddanosti

18. februára · 10:00 - 12:30

Pred tisíckami rokov bolo na obrovskom bojovom poli uprostred chaosu, neistoty a strachu ľudstvu dané najvyššie poznanie, známe ako Bhagavad Gítá.

Toto poznanie je aktuálne aj v súčasnom svete, v súčasných podmienkach, pre súčasných ľudí. Pozývame vás na spoločné prechádzanie jednotlivými kapitolami Bhagavad Gíty s komentármi Paramahamsu Vishwanandu. Každý mesiac si prejdeme jednu kapitolu. Veľkou výhodou pre každého bude, ak bude mať danú kapitolu prečítanú. Môžete si tiež pripraviť svoje otázky, ktoré potrebujete zodpovedať alebo si vyjasniť. Vítaní sú, samozrejme, aj tí, ktorí ju ešte nečítali.

Deviata kapitola má názov „Tajomstvo oddanosti“. Je to poklad, ktorý nám Pán Krišna dáva. Opisuje tu najvyššie poznanie, kto vlastne je, že On je ten, ktorý všetko prijíma a zabezpečuje, to, ako prestupuje všetkým, kam človek príde po smrti atď., no záver patrí bhakti, ktorá dokáže aj najväčšieho hriešnika priviesť k Bohu. Touto krásnou kapitolou vás prevedie Avaari.

Obsah kurzu: Prednáška, otázky a odpovede, diskusia

Kurz je bez registrácie, zadarmo, príspevky sú vítané. Platobnú bránu alebo informácie o možnosti poslania príspevku bankovým prevodom nájdete tu: https://bhaktimarga.sk/podporte-nas/

Pripojiť sa môžete tu: https://us06web.zoom.us/j/86159587404

Ako sa pripojím k Zoom online videohovoru?
https://bhaktimarga.sk/online-darsan/zoom-tutorial/

Podrobnosti

Dátum:
18. februára
Čas:
10:00 - 12:30
Udalosť Kategória:

Organizátor

Avaari
Email
avaari@bhaktimarga.sk