Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Gurupúrnimá

21. júla · 10:00 - 15:00

Zadarmo - 30,00€

Vstupenky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Gurupúrnimá - 21.7.2024
30,00
Neobmedzené
Gurupúrnimá - detská vstupenka (do 18 rokov) - 21.7.2024
0,00
Neobmedzené

Srdečne pozývame všetkých oddaných nasledovníkov a priaznivcov Bhakti Margy na oslavu Gurupúrnimá, jedného z najvýznamnejších sviatkov hinduizmu a Bhakti Margy. Gurupúrnimá je udalosť, kedy oslavujeme prítomnosť a prácu guruov na svete, ich múdrosť, lásku a duchovné vedenie.

Prečo je práve tento sviatok taký dôležitý? V hinduizme zohráva guru dôležitú úlohu, sprevádza nás na ceste duchovného rozvoja. Jeho prítomnosť a vedenie nám ukazujú cestu k duchovnej realizácii a poznaniu. Gurupúrnimá je čas, kedy si pripomíname dar múdrosti a nezištného vedenia, ktoré nás vedie na ceste ku skutočnému pochopeniu seba a našej dharmy. Tento sviatok nie je len o uctení si Gurudžího, ale aj o spoločnom budovaní silnej sanghy, duchovného spoločenstva. Je to čas pre nás, aby sme sa spolu zjednotili, zdieľali svoje skúsenosti, počúvali príbehy a inšpirovali sa na našej spoločnej ceste k duchovnému rastu.

Pridajte sa k nám na oslavu Gurupúrnimá a zažite okamihy plné duchovnej hĺbky, lásky a oddanosti. Nech sa vaše srdce naplní radosťou a vaše životy budú žiariť múdrosťou a nekonečnou láskou, ktorú nám Gurudží dáva. Tešíme sa na vás a na spoločné prežitie tohto duchovného a výnimočného sviatku.

Program:
Guru-púdžá
Rádhá-Krišna-púdžá
Jagňa
Obed
Satsang

Viac informácií:
Radhi
chram@bhaktimarga.sk
+421 948 109 927

Podrobnosti

Dátum:
21. júla
Čas:
10:00 - 15:00
Cena:
Zadarmo - 30,00€
Udalosť Kategória:

Organizátor

Radhi
Email
ritualy@bhaktimarga.sk

Miesto udalosti

Chrám Šrí Šrí Rádhá Dajajutája Krišna
Levice, Slovenská republika + Google Map