Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Gurudžího narodeniny

16. júna · 10:00 - 15:00

Vstupenky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Vstupenky už nie sú dostupné

Srdečne pozývame všetkých oddaných nasledovníkov a priaznivcov Paramahamsu Vishwanandu na oslavu Jeho narodenín. Tento deň je oslavou radosti z Gurudžího manifestácie. Gurudží je pre nás symbolom múdrosti, lásky a duchovného vedenia. Jeho prítomnosť v našich životoch prináša svetlo a inšpiráciu, a preto túto oslavu vnímame ako výnimočnú príležitosť prejaviť Mu vďačnosť a oddanosť.

Prečo prísť práve na oslavu Gurudžího narodenín? Toto je čas prežiť jedinečné momenty spojenia s božskou energiou, prečistiť svoju myseľ a pripraviť si cestu pre nové požehnania a duchovný rast. Oslava Gurudžího narodenín nie je len o uctievaní nášho Majstra, ale aj o budovaní silnej sanghy. Tu sa môžete podeliť o svoje skúsenosti, počúvať príbehy iných a spoločne sa navzájom inšpirovať na ceste duchovného rozvoja.

Pridajte sa k nám na oslavu Gurudžího narodenín a zažite okamihy plné duchovnej hĺbky, lásky a oddanosti. Nech sa vaše srdce naplní radosťou a vaše životy budú preniknuté bohatstvom Gurudžího múdrosti a lásky. Tešíme sa na vás a na spoločné prežitie tohto zázračného dňa.

Program:
Guru-púdžá
Rádhá-Krišna-púdžá
Jagňa
Obed
Satsang

Viac informácií:
Radhi
chram@bhaktimarga.sk
+421 948 109 927

Podrobnosti

Dátum:
16. júna
Čas:
10:00 - 15:00
Udalosť Kategória:

Organizátor

Radhi
Email
ritualy@bhaktimarga.sk

Miesto udalosti

Chrám Šrí Šrí Rádhá Dajajutája Krišna
Levice, Slovenská republika + Google Map