ONLINE
DARŠAN

S Paramahamsom Vishwanandom sa môžete osobne stretnúť a zažiť bezpodmienečnú lásku a požehnanie Jeho daršanu z pohodlia vášho domova, nech ste kdekoľvek.

„Keď prídete na daršan a pozriem sa na vašu dušu, vidím vaše skutočné ja a vidím krásu, ktorú v sebe máte. Chcem, aby ste to videli a sami si to uvedomili.“

Paramahamsa Vishwananda

ONLINE DARŠAN

Daršan znamená „božský vhľad“: zážitok vidieť a byť videný samotným Bohom. Dostať daršan od plne realizovaného majstra žijúceho v neustálej jednote s Bohom je vzácnym a veľmi výnimočným darom, ktorý nehodno premeškať.

Paramahamsa Vishwananda sa pre súčasnú situáciu vo svete rozhodol dávať online daršany. Vaše osobné stretnutie s majstrom, zážitok bezpodmienečnej lásky a požehnanie Jeho daršanu môžete dostať nech sa nachádzate kdekoľvek na svete.

Ako to funguje?

Na to, aby ste mohli dostať daršan od Paramahamsu Vishwanandu, si potrebujete do vášho počítača alebo mobilného zariadenia stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Zoom. Akonáhle bude každý online a usadený, vstúpi na stretnutie online daršanu Paramahamsa Vishwananda. Budete Ho môcť vidieť a On uvidí vás. Váš mikrofón však bude vypnutý. On prehovorí k celej skupine.

Paramahamsa Vishwananda prevedie všetkých celým procesom. Vy si len užívajte tú chvíľu.

VYJADRITE SVOJU VĎAČNOSŤ

Daršan s plne realizovaným majstrom je neoceniteľným darom. Ak cítite vďačnosť za požehnanie, ktoré ste dostali a chcete nám pomôcť šíriť tento zážitok do sveta, prispejte nám. Každý príspevok si veľmi vážime.

Váš príspevok nám pomáha aj naďalej poskytovať online Daršany a iné udalosti s Gurudévom. Prispieť môžete na odkaze nižšie.

Kde sa zaregistrovať na daršan?

Ak ste daršan ešte nezažili a chcete ho zažiť online, máte možnosť zaregistrovať sa prednostne na tomto linku: Môj prvý daršan (bhaktimarga.org). Túto možnosť môžete využiť trikrát. Potom registráciu na daršan nájdete v kalendári udalostí bhaktimarga.org/events.

Aktuálne informácie tiež nájdete v telegramovej skupine Online Daršany.

Odpovede na

často kladené otázky

u

Aký je účel daršanu?

Paramahamsa Vishwananda často hovorí, že čistí prach a špinu zo zrkadla vašej duše, aby ste mohli stále viac vyžarovať Božie svetlo.

u

Čo mám počas daršanu robiť?

V skutočnosti nemáte počas vášho daršanu robiť nič, len si užívať danú chvíľu. Je to čas, aby ste sa ponorili do tohto zážitku.

u

Čo mám z daršanu?

Každý dostane niečo iné, dokonalé vytvorené pre neho. Pre niektorých je to požehnanie, pre iných transformácia, pre ďalších uzdravenie. Nadovšetko je to však zdieľanie lásky.

u

Čo si mám obliecť?

Hoci dostávate daršan doma, pamätajte na to, že sa idete stretnúť s Bohom, oblečte sa teda pekne a skromne (zakryte si hlboké výstrihy a holé ramená).

u

Ako sa to cíti?

Každý daršan  je novým zážitkom. Zážitky jednotlivých ľudí sú pre nich v tej chvíli jedinečné. Môžete cítiť niečo hlboké alebo aj vôbec nič. Či si to uvedomujete alebo nie, dotkne sa to niečoho hlboko vo vás.

u

Kto môže ísť na daršan?

Daršany  sú prístupné všetkým bez obmedzenia. Pozvaní sú všetci bez ohľadu na vierovyznanie alebo tradíciu. Požehnanie nie je spoplatnené, no príspevky sú vždy vítané.