marec, 2022

12mar16:0019:00ZOOM: Múdrosť veľkých bhaktov - Šabarí – čistá oddaná Pána Rámu

Podrobnosti udalosti

Na ceste bhakti, ceste oddanosti k Bohu, je dôležité mať vzory, ktoré by sme mohli nasledovať. Vznešení oddaní Pána ako Prahlád, Hanumán, Tulsí, či Rádhá Ho dosiahli príkladnou oddanosťou a správaním. Prepojte sa s týmito inšpirujúcimi osobnosťami vďaka sile sanskritského čantovania, prinesie vám úžitok.

Každý kurz je navrhnutý tak, aby ste aj po jeho skončení mali jedinečnú možnosť prepájať sa s veľkými oddanými (bhaktami) Pána počas niekoľkých týždňov. Nalaďte sa a precíťte aké je oddať sa a zamerať sa na Boha ako oni.

Užite si naše pravidelné kurzy v mesačných intervaloch. Súčasťou kurzu je prepis do nášho písma (latinky) a audio nahrávky.

Šabarí – čistá oddaná Pána Rámu

Ďalší z cyklu kurzov Múdrosť veľkých bhaktov bude venovaný Šabarí, čistej oddanej Pána Rámu. Vďaka službe guruovi bola iniciovaná do mena Pána Rámu a začala Mu slúžiť. Šabarí slúžila Rám nám celý život. Zvykla všade písať Rám, Rám, Rám, Rám, Rám. Všade, vždy, v každom okamihu mala na mysli len Rám, Rám, Rám, Rám, Rám, nič iné. Často plakala, jej oči bývali plné sĺz pri čantovaní Rám, Rám, Rám, Rám. Na sklonku jej života ju navštívil samotný Ráma, aby ju odmenil za jej službu a dal jej daršan.
Príďte sa inšpirovať oddanosťou Šabarí a ponoriť sa do jej bezvýhradnej odovzdanosti Pánovi Rámovi a Jeho menu.

Individuálne čantovanie bude prebiehať od 12. marca do 10. apríla 2022

Cena kurzu: 18€

REGISTRÁCIA
Po registrácii na ritualy@bhaktimarga.sk alebo na telefónnom čísle  0904 947 805 vám budú zaslané pokyny k platbe. Po obdržaní platby dostanete materiály a prístupové údaje k Zoom online videohovoru.

AKO SA PRIPOJÍM K ZOOM ONLINE VIDEOHOVORU?

Aplikáciu Zoom si môžete stiahnuť do telefónu, tabletu, notebooku, aj stolného počítača.
Stiahnite si ju tu: https://zoom.us/download
Keď dostanete od lektora pozvánku, uvidíte v nej pripojený odkaz na online stretnutie. Kliknite na odkaz. Ak sa vám nepodarilo stiahnuť si aplikáciu Zoom, budete vyzvaní k stiahnutiu a spusteniu teraz. Ak už Zoom máte nainštalovaný, bude potrebné zadať iba heslo z lektorovej pozvánky. V prípade, že odkaz nefunguje, zadajte ID miestnosti a následne heslo.

Tu sa dozviete ako si stiahnuť aplikáciu Zoom a ako sa pripojiť na stretnutie.

Viac

Čas

(Sobota) 16:00 - 19:00

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

Radhiradhi@bhaktimarga.sk Levice

X