január, 2023

28jan10:0011:00ZOOM: Mahá Mudra na stoličke (len pre absolventov AKY)

Podrobnosti udalosti

Srdečne pozývame na online kurzy Babaji Surya Namaskar a Mahá Mudra pre ľudí, ktorí majú rôzne zdravotné obmedzenia, pooperačné stavy, obmedzenú hybnosť pohybového aparátu alebo ochorenia, ktoré bránia v plnom rozsahu pohybu alebo chýba sila úplne zdravého človeka.
Ak sa vám na kurze Atma Kriya Yogy nepodarilo urobiť Mahá Mudru alebo ju sprevádzali bolesti, alebo ste si netrúfli cvičiť v dennej praxi Babaji Surya Namaskar, toto sú kurzy určené presne pre vás!
Tieto techniky sa budeme učiť na stoličke s rešpektom k vašej zdravotnej kondícii ale zároveň s plným nasadením lásky a úprimnosti pri tomto cvičení.
Veľmi sa tešíme na vašu účasť a veríme, že si vyberiete z možných dostupných termínov kurzov.
Registrácia na kurz je nutná vopred a zároveň vás prosíme o uvedenie diagnózy alebo zdravotného obmedzenia na ktorý sa lektorka pripraví. Z dôvodu diskrétnosti sa na kurze už nebude hromadne diskutovať o týchto citlivých údajoch.
Prosíme dajte nám vedieť, ak vieme byť akokoľvek nápomocní.

Cena kurzu: dobrovoľný príspevok

Tu sa dozviete ako si stiahnuť aplikáciu Zoom a ako sa pripojiť na stretnutie.

Registračné údaje:

Kapacita je obmedzená, registrácia je nutná na sadhana@bhaktimarga.sk alebo na 0915 092 404.

Viac

Čas

(Sobota) 10:00 - 11:00

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

AvaariUčiteľka pre Project Mantra, Babaji Surya Namaskar, OM Chanting, OM Chanting Workshop, Simply Meditation, Atma Kriya Yoga, Mudry I a Mudry II.avaari@bhaktimarga.sk Levice

X