december, 2022

17dec16:00ZOOM: Kurz jednoduchej púdže pre absolventov, ktorí púdžu nerobia

Podrobnosti udalosti

Absolvovali ste kurz púdže, ale nerobíte ju? Nie ste si istí, ako sa do nej pustiť a máte pochybnosti? Ak ste odpovedali áno na tieto otázky, tento kurz je práve pre vás.

Duchovná cesta je najmä cestou zažívania, a to vo forme tvorenia osobného vzťahu s Najvyšším. Jeden z efektívnych spôsobov ako si prehlbovať spoločný vzťah je práve púdžá. Počas tohto rituálu zapájame všetky zmysly. Oči sa pozerajú na božstvo, nos cíti vôňu parfumu či vonných tyčiniek, uši počujú mušľu, zvonec i mantry. Naše ústa ochutnávajú požehnané jedlo, bez ktorého by náš obrad nebol kompletný. A v neposlednom rade sa dotýkame svojho milovaného božstva. Takýmto spôsobom zamestnáme svoju myseľ a o to jednoduchšie môžeme ponoriť svoju myseľ do budovania svojho vzťahu s Bohom. Myseľ má dostatok podnetov, aby sa sústredila na púdžu namiesto vyrušujúcich myšlienok.

Púdžá prináša nielen transformáciu vedomia a taktiež nám pomáha zbaviť sa svojej negativity, aby sme boli schopní dostať a zvládnuť viac LÁSKY, ktorú nám náš gurudév/ištadéva neustále dáva.

Cena kurzu: príspevok v dobrovoľnej výške

Registrácia

Registračný formulár

Informácie na ritualy@bhaktimarga.sk alebo na telefónnom čísle 0904 947 805

Ako sa pripojím k Zoom online videohovoru?

Tu sa dozviete ako si stiahnuť aplikáciu Zoom a ako sa pripojiť na stretnutie.

 

Viac

Čas

(Sobota) 16:00

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

Radhiradhi@bhaktimarga.sk Levice

X