august, 2021

06aug(aug 6)12:0008(aug 8)18:00Víkendový relax pobyt

Podrobnosti udalosti

Vezmite manžela (manželku), partnera (partnerku), deti a príďte si spoločne aktívne oddýchnuť, zacvičiť, zrelaxovať a zregenerovať sily do príjemného horského prostredia Hrabiny pri Novej Bani. Môžete sa tešiť na program plný relaxu, kde hlavnou aktivitou je komunikácia medzi nami a spoločné si užívanie osobného kontaktu po prekonaní lockdownu. Čakajú nás ranné a večerné modlitby, spoločné cvičenie Atma Kriya Yogy s nádherným výhľadom na okolité hory ako i obľúbená jadžňa.


Deň si vyplníme spievaním kírtanov, prechádzkou do lesa a opekaním. Na recepcii hotela je možné objednať si masáž, vírivú vaňu, saunu. K dispozícii sú tenisové kurty, biliard a pingpong. V blízkosti areálu je tajch, ktorý je vzdialený cca 6 min autom alebo 30 min pešo, takže určite si nezabudnite pribaliť plavky.   Deti sa môžu tešiť na bohatý doobedňajší i poobedňajší  program, outdoorové aktivity na ihrisku s umelým trávnikom pre tenis, futbal, volejbal alebo na indoorové súťaže v stolnom tenise a šípkach. Pre deti vo veku 8 rokov ponúkame cca 2-3 hodinový kurz púdže za cenu 20 € (v cene je i manuál). Stanovanie v areáli nie je možné.

 

Základná cena pobytu v hlavnej budove:

dospelý  108€
dieťa  do 12 r. za 60 €

 

Základná cena pobytu v chatke:

dospelý  92€
dieťa  do 12 r. za  52€
 

Cena zahŕňa ubytovanie s plnou penziou – vegánska a bezlepková. V cene nie je zahrnutá doprava. Vaša registrácia je záväzná po pripísaní zálohy a zvyšnej platby na účet: Dagmar Horinova – SK 59 11 0000 0000 29 16 96 85 04, do poznámky napíšte: Priezvisko a vikendovy pobyt. Registrovať sa môžete najneskôr do 30.júna 2021. Po tomto termíne je platba nevratná. Počet miest je obmedzený kapacitou ubytovacích priestorov, preto sa registrujte čo najskôr. V prípade väčšieho záujmu o miesta bude zvýhodnený ten účastník, ktorý uhradí skôr zálohu i doplatok zvyšnej sumy na účet.

  Registrácia: https://bhaktimarga.sk/vikendovy-relax-pobyt/

Viac

Čas

6 (Piatok) 12:00 - 8 (Nedeľa) 18:00

Miesto konania

Nová Baňa

Organizátor

Bhakti Marga Slovensko

X