jún, 2021

21jún18:0019:00Svetový deň jogy

Podrobnosti udalosti

Svetový deň jogy 21. 6. 2021

60 minút/16 kôl óm namó nárájenája

„Svojím vlastným úsilím sa dopracujete na určitú duchovnú úroveň. Avšak aby ste realizovali Najvyššieho, aby ste sa úplne transformovali na Božie svetlo, na to potrebujete milosť majstra. Kým sa majster neobjaví, nie je to možné.“ Paramahamsa Vishwananda

Paramahamsa Vishwananda nám jedinečným spojením prvkov rôznych tradícií ponúka osvedčenú cestu a podporu na dosiahnutie realizácie Boha. Pomocou duchovných techník môžeme žiť bhakti v každodennom živote a zároveň pestovať a prehlbovať svoj osobný vzťah s Bohom. Rozmanité duchovné techniky pomáhajú pozdvihnúť ľudstvo prostredníctvom bhakti – lásky a oddanosti k Bohu.

Bhakti Marga poskytuje celostný štvorzložkový prístup s koreňmi v duchovných tradíciách, overených časom.

V meditačných cvičeniach Paramahamsu Vishwanandu sa pozornosť a konanie sústredí na božstvo vo vnútri človeka.

Techniky Atma Kriya Yogy upokoja myseľ, no ich duchovným cieľom je prebudiť dušu a jej večný vzťah s Bohom pomocou rôznych foriem bhakti – lásky a oddanosti.

OM Chanting je skupinové cvičenie, ktoré využíva transformačnú silu ómu. Vibrácie tvoriace sa počas OM Chantingu sa šíria do vzdialenosti 2 kilometrov, čím prispievajú k uzdraveniu Matky Zeme a aktivujú vlastný uzdravujúci potenciál účastníkov.

Babaji Surya Namaskar je meditácia v pohybe. Toto jednoduché a mocné cvičenie ásan (jogových pozícií) zaberie menej ako 15 minút denne a vnesie svetlo do celej vašej bytosti. Láskyplným a vedomým cvičením sa každá pozícia stáva modlitbou vďačnosti za samotný život.

Project Mantra – opakovanie (čantovanie) Božích mien je jedným z najjednoduchších meditačných cvičení zameraných na upokojenie mysle a otvorenie srdca. Počas 40-dňovej výzvy nám umožní postupné vybudovanie zvyku denného čantovania.

Príspevok v dobrovoľnej výške https://donorbox.org/donation-for-spn-sadhana-event

Registrácia na udalosť nie je potrebná, stačí sa len pripojiť pomocou nižšie uvedených údajov.

Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/99485130590?pwd=MWF6MXNzeXZWZ0x1RmVWcFY3YnVNZz09

Meeting ID: 994 8513 0590
Passcode: 598106

Tu sa dozviete ako si stiahnuť aplikáciu Zoom a ako sa pripojiť na stretnutie.

Viac

Čas

(Pondelok) 18:00 - 19:00

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

Zuzana Benková projectmantra@bhaktimarga.sk

X