jún, 2021

12jún19:0021:00Spoločná online Guru púdžá a otázky a odpovede

Podrobnosti udalosti

Chceli by ste robiť púdžu spoločne s ďalšími púdžárí? Nie ste si istí niektorými krokmi jednoduchej púdže? Alebo si len chcete užiť spoločnú Guru púdžu v spoločnosti Gurudžího oddaných či nasledovníkov v predvečer Jeho narodenín? Nech už je váš zámer ten, či onen, ste vítaní na spoločnej online Guru púdži a následných otázkach a odpovediach o Jednoduchej púdži.

Púdžá prináša nielen transformáciu vedomia, ale je to predovšetkým vzácna príležitosť stráviť čas v prítomnosti Boha. Naša duchovná cesta je založená predovšetkým na tom ako život zažívame, a tým si tvoríme osobný vzťah s Najvyšším. Jeden z efektívnych spôsobov ako si prehlbovať spoločný vzťah je práve púdžá. Počas tohto rituálu zapájame všetky zmysly. Oči sa pozerajú na božstvo, nos cíti vôňu parfumu či vonných tyčiniek, uši počujú mušľu, zvonec i mantry. Naše ústa ochutnávajú požehnané jedlo, bez ktorého by náš obrad nebol kompletný. A v neposlednom rade sa dotýkame svojho milovaného božstva. Takýmto spôsobom zamestnáme svoju myseľ a o to jednoduchšie môžeme ponoriť svoju myseľ do budovania svojho vzťahu s Bohom. Myseľ má dostatok podnetov, aby sa sústredila na púdžu namiesto vyrušujúcich myšlienok.

„Ten, kto prebudil Boha vo svojom srdci, kto prebudil bhakti vo svojom srdci, kto vidí Pána, uctieva Ho, odovzdal sa Mu, je veľkým požehnaním pre ľudstvo.“ Paramahamsa Vishwananda

Udalosť je určená ľuďom, ktorí absolvovali kurz Jednoduchej púdže.

REGISTRÁCIA
Registrácia na: ritualy@bhaktimarga.sk alebo 0904 947 805

Vstupné: príspevok v dobrovoľnej výške

Váš finančný príspevok môžete poslať na účet Bhakti Margy Slovensko: SK27 1111 0000 0013 5308 2018

Ako sa pripojím k Zoom online videohovoru?
Aplikáciu Zoom si môžete stiahnuť do telefónu, tabletu, notebooku, aj stolného počítača.
Stiahnite si ju tu: https://zoom.us/download
Keď dostanete od lektora pozvánku, uvidíte v nej pripojený odkaz na online stretnutie. Kliknite na odkaz. Ak ste si ešte nestiahli aplikáciu Zoom, budete vyzvaní k stiahnutiu a spusteniu teraz. Ak už Zoom máte nainštalovaný, bude potrebné zadať iba heslo z lektorovej pozvánky. V prípade, že odkaz nefunguje (čo sa stáva skutočne zriedkakedy), zadajte ID miestnosti a následne heslo.

Tu sa dozviete ako si stiahnuť aplikáciu Zoom a ako sa pripojiť na stretnutie.

Viac

Čas

(Sobota) 19:00 - 21:00

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

Radhiradhi@bhaktimarga.sk Levice

X