február, 2021

10feb15:0016:00DôležitéSlovenský online daršan

Podrobnosti udalosti

S radosťou vám oznamujeme exkluzívny daršan Paramahamsu Vishwanandu❣️

? DARŠAN SA BUDE KONAŤ v stredu 10.2. o 15h a je vyhradený pre ľudí zo Slovenska, Česka a Maďarska. ?

Registrovať sa môžete na tomto linku:

bit.ly/februar-darsan

? DARŠAN ZNAMENÁ „BOŽSKÝ VHĽAD“.

Zážitok vidieť a byť videný samotným Bohom. Dostať daršan od plne realizovaného majstra, ktorý žije v neustálej jednote s Bohom, je jedinečným a veľmi vzácnym pokladom, ktorý netreba premeškať. Navyše je daršan Paramahamsu Vishwanandu jedinečný, nakoľko dáva osobné požehnanie z očí do očí.

? ZOOM: APLIKÁCIA NA VIDEO KONFERENCIE

Online daršan Paramahamsu Vishwanandu prebieha cez aplikáciu Zoom, ktorú si môžete stiahnuť na linku nižšie.

❣️Je potrebné mať vytvorený vlastný účet.

❣️Prihlasovacie údaje (ID, username), ktoré vám pred daršanom budú zaslané e-mailom, zadajte, prosím, v ich presnom znení. Zabezpečíte si tým bezproblémový vstup do online miestnosti Zoomu.

https://zoom.us/support/download

V prípade, že by ste potrebovali poradiť s prihlásením sa alebo inštaláciou aplikácie Zoom, neváhajte nás kontaktovať mailom či telefonicky na uvedených kontaktoch:

E-mail: registracia@bhaktimarga.sk

Mobil: +421 907 172 772

Tešíme sa na vás na tomto jedinečnom spoločnom zážitku!

S láskou ❤️

Organizačný tím Bhakti Margy

Bližšie informácie:

? ČO MOŽNO OD ONLINE DARŠANU OČAKÁVAŤ

Akonáhle je každý online a usadený, vstúpi na stretnutie online daršanu Paramahamsa Vishwananda. Budete Ho môcť vidieť a On uvidí vás. Váš mikrofón však bude vypnutý. On prehovorí k celej skupine.

Keďže majster nie je obmedzený, je schopný dávať požehnanie daršanu naraz všetkým, ktorí sú online. Niektorí ľudia sa vyjadrili, že online daršan bol jeden z najsilnejších daršanov, aké kedy zažili.

Keď Paramahamsa Vishwananda príde na stretnutie, bude samotný daršan pravdepodobne trvať asi 10 minút, v závislosti od množstva ľudí, ktorí budú online.

Viac

Čas

(Streda) 15:00 - 16:00

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

Paramahamsa VishwanandaParamahamsa Vishwananda je plne realizovaný majster, žijúci v jednote s Bohom. Jeho cieľom je pomáhať každému zažívať v tomto živote svoj vlastný vzťah s Bohom. To Ho robí jedinečným.

X