august, 2022

09aug12:00Osobný daršan v Prahe

Podrobnosti udalosti

OSOBNÝ DARŠAN V PRAHE

Daršan znamená vidieť a byť videný Bohom.

 

Dostať daršan od plne realizovaného duchovného majstra, ktorý žije s Bohom v neustálom spojení, je vzácne a výnimočné, nikto by si nemal nechať ujsť.

 

Vítaný je každý, akéhokoľvek vyznania, pôvodu a filozofie.

 

Prijmite pozvanie na osobný Daršan Paramahamsu Vishwanandu v Prahe dňa 9. augusta 2022.v TOP HOTEL Praha.

 

„Keď prídete na daršan a pozriem sa na vašu dušu, vidím vaše skutočné Ja a vidím krásu, ktorú v sebe máte. Chcem, aby ste to videli a sami si to uvedomili.“

Paramahamsa Vishwananda

 

ČO JE DARŠAN?

Daršan zo sanskrtu prekladáme ako božský vhľad alebo tiež vidieť a byť videný Bohom. Dostať daršan od duchovného majstra, ktorý plne realizoval Boha a žije s Ním v neustálom spojení, je vzácna a výnimočná udalosť, ktorú by si nikto nemal nechať ujsť.

 

Okamžik daršanu je jedinečný – je len medzi vami a Ním.

 

Keď sa vám Paramahamsa Vishwananda pozerá do očí, zahŕňa vás bezpodmienečnou božskou láskou. Často hovorí, že čistí prach a nánosy zo zrkadla vašej duše, aby ste mohli oveľa viac odrážať Božie svetlo a lásku. Každý dostáva niečo iné, dokonale osobné a určené len pre neho.

 

Ako to prebieha

Organizátori vás vyzvú, aby ste sa zaradili do radu na osobný daršan. Prednosť majú rodičia s malými deťmi, starí, chorí, hendikepovaní alebo tehotné ženy. Vopred vás prosíme o spoluprácu a zhovievavosť.

 

Pri samotnom daršane strávite v tichosti a v plnom sústredení svoj osobný čas pohľadom do očí Paramahamsu Vishwanandu, On sa bude pozerať do vašich očí. Tesne pred dostávaním daršanu a počas neho, nič nejedzte a nežuvajte.

 

Paramahamsa Vishwananda vám dá požehnanie a môže alebo aj nemusí s vami hovoriť. Zvyčajne rozpráva po anglicky, pre prípad potreby bude k dispozícii prekladateľ. Ak máte na majstra nejakú krátku otázku, napíšte ju v angličtine na lístok a dajte ho organizátorovi, ktorý bude stáť v Jeho blízkosti. Rovnako postupujte, ak si prinášate na požehnanie fotky majstra, knihy, málu alebo múrti. Keď sa po daršane vrátite na svoje miesto, venujte aspoň krátky čas tichému naladeniu sa v sede alebo si ľahnite a ticho vstrebajte svoje zážitky.

 

Registrácia na daršan: Osobní daršan – Bhakti Marga Czech Republic

Viac

Čas

(Utorok) 12:00

Miesto konania

TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4

Organizátor

Bhakti Marga Česká republika

X