máj, 2021

30máj13:0017:30online Kurz abhišékamu

Podrobnosti udalosti

Robíte Jednoduchú púdžu aspoň 3 mesiace a máte túžbu ísť hlbšie do vzťahu so svojím božstvom? V tom prípade je kurz abhišékamu presne pre vás.

Rituál abhišékam reprezentuje úplné odovzdanie sa Bohu a je jedným z najkrajších rituálov, aké existujú. Pomáha zblížiť sa s božstvom a prináša človeka bližšie k jednote s Bohom. Počas abhišékamu svoje božstvo kúpeme v piatich elementoch, ktoré sú počas obradu ponúkané vo forme mlieka, jogurtu, ghí, medu a cukru. Tento obrad je prospešný nielen pre pudžárí (človeka vykonávajúceho obrad), ale aj pre prítomných ľudí a prostredie, kde sa obrad vykonáva.

Na kurze sa naučíte význam a symboliku jednotlivých krokov abhišékamu. Kurz je vyučovaný zrozumiteľným spôsobom tak, aby ste vedeli ihneď doma sami začať robiť obrad. Súčasťou kurzu je detailný manuál, v ktorom nájdete krok za krokom návod ako postupovať. Zároveň dostanete audio nahrávky mantier a video záznam, ako správne vykonávať abhišékam.

POŽIADAVKY NA ABSOLVOVANIE KURZU:
° absolvovali ste kurz Jednoduchej púdže
° praktizovali ste Jednoduchú púdžu minimálne 3 mesiace

POŽIADAVKY NA VYKONÁVANIE ABHIŠÉKAMU:
° máte vlastnú múrti (dostupné na bhaktishop.sk)
° máte púdža set a náčinie na abhišékam (dostupné na bhaktishop.sk)

CENA KURZU: 45€

REGISTRÁCIA
Po registrácii na ritualy@bhaktimarga.sk alebo na telefónnom čísle 0904 947 805 vám budú zaslané pokyny k platbe. Po obdržaní platby dostanete materiály a prístupové údaje k Zoom online videohovoru.

Ako sa pripojím k Zoom online videohovoru?
Aplikáciu Zoom si môžete stiahnuť do telefónu, tabletu, notebooku, aj stolného počítača.
Stiahnite si ju tu: https://zoom.us/download

Tu sa dozviete ako si stiahnuť aplikáciu Zoom a ako sa pripojiť na stretnutie.
Keď dostanete od lektora pozvánku, uvidíte v nej pripojený odkaz na online stretnutie. Kliknite na odkaz. Ak ste si ešte nestiahli aplikáciu Zoom, budete vyzvaní k stiahnutiu a spusteniu teraz. Ak už Zoom máte nainštalovaný, bude potrebné zadať iba heslo z lektorovej pozvánky. V prípade, že odkaz nefunguje (čo sa stáva skutočne zriedkakedy), zadajte ID miestnosti a následne heslo.

Viac

Čas

(Nedeľa) 13:00 - 17:30

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

Radhiradhi@bhaktimarga.sk Levice

X