november, 2021

26nov16:0019:00ZOOM: Múdrosť veľkých bhaktov - Sila Bhagavad Gíty, 3. kapitola

Podrobnosti udalosti

Ďalší z cyklu kurzov Múdrosť veľkých bhaktov bude venovaný téme tretej kapitoly Bhagavad Gíty. Je výnimočná tým, že obsahuje mystérium karma-jogy. Možno sa niekedy pýtate, že ak sa človek musí vzdať konania, tak prečo je nútený bojovať? Samotná podstata života spočíva v činnosti, nevieme od toho utiecť. Mali by sme teda vykonávať svoje povinnosti bez akéhokoľvek pripútania sa k výsledku.

Príďte sa naladiť na frekvenciu týchto perál múdrosti.

Na ceste bhakti, ceste oddanosti k Bohu, je dôležité mať vzory, ktoré by sme mohli nasledovať. Vznešení oddaní Pána ako Prahlád, Hanumán, Tulsí, či Rádhá Ho dosiahli príkladnou oddanosťou a správaním. Prepojte sa s týmito inšpirujúcimi osobnosťami vďaka sile sanskritského čantovania, prinesie vám to úžitok.

Každý kurz je navrhnutý tak, aby ste aj po jeho skončení mali jedinečnú možnosť prepájať sa s veľkými oddanými (bhaktami) Pána počas niekoľkých týždňov. Nalaďte sa a precíťte aké je oddať sa a zamerať sa na Boha rovnako ako oni.

Užite si naše pravidelné kurzy v mesačných intervaloch. Súčasťou kurzu je prepis do nášho písma (latinky) a audio nahrávky.

Cena kurzu: 18€

REGISTRÁCIA
Po registrácii na ritualy@bhaktimarga.sk alebo na telefónnom čísle  0904 947 805 vám budú zaslané pokyny k platbe. Po obdržaní platby dostanete materiály a prístupové údaje k Zoom online videohovoru.

Ďalšie plánované kurzy čantovania v roku 2021
December – Šrí Rámánudžáčárja

AKO SA PRIPOJÍM K ZOOM ONLINE VIDEOHOVORU?

Aplikáciu Zoom si môžete stiahnuť do telefónu, tabletu, notebooku, aj stolného počítača.
Stiahnite si ju tu: https://zoom.us/download
Keď dostanete od lektora pozvánku, uvidíte v nej pripojený odkaz na online stretnutie. Kliknite na odkaz. Ak sa vám nepodarilo stiahnuť si aplikáciu Zoom, budete vyzvaní k stiahnutiu a spusteniu teraz. Ak už Zoom máte nainštalovaný, bude potrebné zadať iba heslo z lektorovej pozvánky. V prípade, že odkaz nefunguje, zadajte ID miestnosti a následne heslo.

Tu sa dozviete ako si stiahnuť aplikáciu Zoom a ako sa pripojiť na stretnutie.

Viac

Čas

(Piatok) 16:00 - 19:00

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

Radhiradhi@bhaktimarga.sk Levice

X