máj, 2021

08máj17:0020:00Múdrosť veľkých bhaktov - Nevinnosť Prahláda

Podrobnosti udalosti

Na ceste bhakti, ceste oddanosti k Bohu, je dôležité mať vzory, ktoré by sme mohli nasledovať. Vznešení oddaní Pána ako Prahlád, Hanumán, Tulsí, či Rádhá Ho dosiahli príkladnou oddanosťou a správaním. Prepojte sa s týmito inšpirujúcimi osobnosťami vďaka sile sanskritského čantovania, prinesie vám úžitok.

Každý kurz je navrhnutý tak, aby ste aj po jeho skončení mali jedinečnú možnosť prepájať sa s veľkými oddanými (bhaktami) Pána počas niekoľkých týždňov. Nalaďte sa a precíťte aké je oddať sa a zamerať sa na Boha ako oni.

Užite si naše pravidelné kurzy v mesačných intervaloch. Súčasťou kurzu je prepis do nášho písma (latinky) a audio nahrávky. Individuálne čantovanie bude prebiehať od 8. mája do 25. mája 2021

3. kurz – Nevinnosť Prahláda

Ďalší z cyklu kurzov Múdrosť veľkých bhaktov (úroveň 2 – mierne pokročilý a horlivý začiatočník) bude venovaný téme nevinnosť Prahláda. Prahlád sa stal Pánovým oddaným už v lone svojej matky a jeho oddanosťou neotriaslo nič, ani len nenávisť vlastného otca. Prešiel si v živote mnohými skúškami, no nikdy nezaváhal, nezišiel z cesty. Vďaka jeho nevinnosti a oddanosti sa mu zjavil Pán vo forme rozzúreného Narasimhu. Nikto ho nedokázal upokojiť, až napokon malý 5-ročný Prahlád.
Príďte sa inšpirovať čistotou Prahláda.

Cena kurzu: 18€

REGISTRÁCIA
Po registrácii na ritualy@bhaktimarga.sk alebo na telefónnom čísle  0904 947 805 vám budú zaslané pokyny k platbe. Po obdržaní platby dostanete materiály a prístupové údaje k Zoom online videohovoru.

Ďalšie plánované kurzy čantovania v roku 2021
Jún – Jedinečný Sudáma
August – Rádhina túžba po Giridhárim
September – Výnimočná oddanosť kráľovnej Rukminí
Október – Čistota Tulsí
November – Sila Bhagavad Gíty, 3. kapitola
December – Šrí Rámánudžáčárja

AKO SA PRIPOJÍM K ZOOM ONLINE VIDEOHOVORU?

Aplikáciu Zoom si môžete stiahnuť do telefónu, tabletu, notebooku, aj stolného počítača.
Stiahnite si ju tu: https://zoom.us/download
Keď dostanete od lektora pozvánku, uvidíte v nej pripojený odkaz na online stretnutie. Kliknite na odkaz. Ak sa vám nepodarilo stiahnuť si aplikáciu Zoom, budete vyzvaní k stiahnutiu a spusteniu teraz. Ak už Zoom máte nainštalovaný, bude potrebné zadať iba heslo z lektorovej pozvánky. V prípade, že odkaz nefunguje, zadajte ID miestnosti a následne heslo.

Tu sa dozviete ako si stiahnuť aplikáciu Zoom a ako sa pripojiť na stretnutie.

Viac

Čas

(Sobota) 17:00 - 20:00

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

Radhiradhi@bhaktimarga.sk Levice

X