október, 2021

16okt16:0019:00Múdrosť veľkých bhaktov - Jedinečný Sudáma

Podrobnosti udalosti

Na ceste bhakti, ceste oddanosti k Bohu, je dôležité mať vzory, ktoré by sme mohli nasledovať. Vznešení oddaní Pána ako Prahlád, Hanumán, Tulsí, či Rádhá Ho dosiahli príkladnou oddanosťou a správaním. Prepojte sa s týmito inšpirujúcimi osobnosťami vďaka sile sanskritského čantovania, prinesie vám úžitok.

Každý kurz je navrhnutý tak, aby ste aj po jeho skončení mali jedinečnú možnosť prepájať sa s veľkými oddanými (bhaktami) Pána počas niekoľkých týždňov. Nalaďte sa a precíťte aké je oddať sa a zamerať sa na Boha ako oni.

Užite si naše pravidelné kurzy v mesačných intervaloch. Súčasťou kurzu je prepis do nášho písma (latinky) a audio nahrávky.

4. kurz – Jedinečný Sudáma

Ďalší z cyklu kurzov Múdrosť veľkých bhaktov bude venovaný téme jedinečného Sudámu. Ktokoľvek si vypočuje príbeh o Sudámovi, spriatelí sa so samotným Krišnom. V tomto príbehu Pán ukazuje výnimočnú náklonnosť k Sudámovi. Reprezentuje brahmanov, ktorí po Ňom skutočne túžia. Ozajstný brahman nie je ten, kto sedí a učí sa zo svätých kníh. Dá sa z nich naučiť veľa, ale nezabúdajme, že v srdci skutočného brahmana sedí Pán. Myseľ oddaného je ponorená do čantovania Božích mien, myslí na Jeho formu a neustále o Ňom medituje.
Príďte sa inšpirovať jedinečnosťou Sudámu.

Cena kurzu: 18€

REGISTRÁCIA
Po registrácii na ritualy@bhaktimarga.sk alebo na telefónnom čísle  0904 947 805 vám budú zaslané pokyny k platbe. Po obdržaní platby dostanete materiály a prístupové údaje k Zoom online videohovoru.

Ďalšie plánované kurzy čantovania v roku 2021
Október – Čistota Tulsí
November – Sila Bhagavad Gíty, 3. kapitola
December – Šrí Rámánudžáčárja

AKO SA PRIPOJÍM K ZOOM ONLINE VIDEOHOVORU?

Aplikáciu Zoom si môžete stiahnuť do telefónu, tabletu, notebooku, aj stolného počítača.
Stiahnite si ju tu: https://zoom.us/download
Keď dostanete od lektora pozvánku, uvidíte v nej pripojený odkaz na online stretnutie. Kliknite na odkaz. Ak sa vám nepodarilo stiahnuť si aplikáciu Zoom, budete vyzvaní k stiahnutiu a spusteniu teraz. Ak už Zoom máte nainštalovaný, bude potrebné zadať iba heslo z lektorovej pozvánky. V prípade, že odkaz nefunguje, zadajte ID miestnosti a následne heslo.

Tu sa dozviete ako si stiahnuť aplikáciu Zoom a ako sa pripojiť na stretnutie.

Viac

Čas

(Sobota) 16:00 - 19:00

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

Radhiradhi@bhaktimarga.sk Levice

X