február, 2021

14feb15:0018:00Jednoduchá púdžá - refresh

Podrobnosti udalosti

Príďte si oprášiť svoje zručnosti robenia púdže v deň symbolizujúci lásku, na Valentína.
Kurz jednoduchá púdža refresh je kurzom určeným pre všetkých, ktorí už tento kurz absolvovali. Na kurze si oprášime, čo sme sa v minulosti naučili a osviežime si pamäť, či si všetko pamätáme správne, prípadne doplníme, poopravíme.

„Ktokoľvek mi s oddanosťou ponúkne list, kvet, ovocie, či vodu, takýto obetný dar, ponúknutý s oddanosťou, prijmem od človeka s čistým srdcom.“
Bhagavad Gítá 9. kapitola 26. verš

Púdžá prináša nielen transformáciu vedomia, ale je to predovšetkým vzácna príležitosť stráviť čas v prítomnosti Boha. Naša duchovná cesta je najmä cestou zažívania, a to vo forme tvorenia osobného vzťahu s Najvyšším. Jeden z efektívnych spôsobov ako si prehlbovať spoločný vzťah je práve púdžá. Počas tohto rituálu zapájame všetky zmysly. Oči sa pozerajú na božstvo, nos cíti vôňu parfumu či vonných tyčiniek, uši počujú mušľu, zvonec i mantry. Naše ústa ochutnávajú požehnané jedlo, bez ktorého by náš obrad nebol kompletný. A v neposlednom rade sa dotýkame svojho milovaného božstva. Takýmto spôsobom zamestnáme svoju myseľ a o to jednoduchšie môžeme ponoriť svoju myseľ do budovania svojho vzťahu s Bohom. Myseľ má dostatok podnetov, aby sa sústredila na púdžu namiesto vyrušujúcich myšlienok.

Užite si čas strávený v spoločnosti svojho milovaného.

Cena kurzu: 17€

REGISTRAČNÉ ÚDAJE

Po registrácii na radhi@bhaktimarga.sk alebo na telefónnom čísle 0948 109 927 vám budú zaslané pokyny k platbe. Po obdržaní platby dostanete materiály a prístupové údaje k Zoom online video hovoru.

Ako sa pripojím k Zoom online video hovoru?
Aplikáciu Zoom si môžete stiahnuť do telefónu, tabletu, notebooku, aj stolného počítača.
Stiahnite si ju tu: https://zoom.us/download
Keď dostanete od lektora pozvánku, uvidíte v nej pripojený odkaz na online stretnutie. Kliknite na odkaz. Ak ste si ešte nestiahli aplikáciu Zoom, budete vyzvaní k stiahnutiu a spusteniu teraz. Ak už Zoom máte nainštalovaný, bude potrebné zadať iba heslo z lektorovej pozvánky. V prípade, že odkaz nefunguje (čo sa stáva skutočne zriedkakedy), zadajte ID miestnosti a následne heslo.

Viac

Čas

(Nedeľa) 15:00 - 18:00

Miesto konania

Zoom - videokonferencia

Organizátor

Radhiradhi@bhaktimarga.sk Levice

X