Swami Kurunandha

Poobedie so Svámim VishwaKurunandhananandom v Bratislave

Pivnica, Klubová scéna pre Devín
Kremeľská 36
841 10 Bratislava - mestská časť Devín · Zobraziť mapu
Sarvadi Das
Dobrovoľný príspevok

POPIS

15.30 – 16.30
Japa Walk so Svámim VishwaKurunandhananandom na Devínsky hrad s výhliadkou na sútok Moravy a Dunaja

Japa Walk predstavuje prechádzku s vedomou chôdzou a mantrou ÓM Namó Nárájenája na perách prípadne malou v ruke.

16.30 – 18.00
Satsang so Svámim VishwaKurunandhananandom (otázky & odpovede)

Satsang je stretnutie za účelom duchovného pozdvihnutia, každého zúčastneného.
V praxi to funguje tak, že hosťovi sú položené otázky formulované všeobecne, aby z nej mali prospech aj ostatní účastníci.
Počas satsangu Svámí Vishwakurunandhanananda nezodpovedá osobné otázky.

18.00 – 18.30
Vegánske (bezlepkové) občerstvenie

18.30 – 20.30
DVAJA MUŽI, JEDNA VIERA, DVE NÁBOŽENSTVÁ

Moderovaná diskusia s dvomi bývalými úspešnými podnikateľmi, ktorí ukončili svoju podnikateľskú kariéru a zasvätili svoj život Bohu.
Diskutovať budú : Svámí VishwaKurunadhananda, hinduistický mních a Peter Bachratý, študent Bohosloveckej fakulty UK, moderuje Maroš Mikuláš Fundárek.

20.30 – 21.30
OM Chanting za účasti Svámiho VishwaKurunandhananandu

OM Chanting je bezplatná skupinová technika, ktorá používa transformačnú silu zvuku ÓM na aktiváciu samoliečiaceho potenciálu účastníkov.
Táto technika transformuje negativitu na pozitívnu energiu, pomáha očistiť okolie, podporuje Matku Zem a fyzickú, emocionálnu i duchovnú pohodu všetkých zúčastnených.

Svámí Vishwakurunandhanananda (skrátene Svámí Kurunandha) sa narodil v roku 1967, je jedným z 12 medzinárodných Svámiov poslania Bhakti  Margy so sídlom v Shree Peetha Nilaya, hlavnom medzinárodnom centre a ášrame Paramahamsu Vishwanandu. Zameriava sa na všezahrňujúci, avšak praktický druh duchovna s neustálym pripomínaním si Boha. Rozvíjanie si jednoduchých praktických návykov, ktoré môžu byť ľahko integrované do našich každodenných životov, a pomôcť nám dosiahnuť cieľ nášho života, sú mu obzvlášť drahé.

Svámí Kurunandha  sa narodil matke pochádzajúcej z Grécka a otcovi zo Švajčiarska. Vyrastajúc blízko Zürichu vo Švajčiarsku sa naučil veľmi skoro vo svojom živote prepájať kultúru Východu a Západu. Predtým, ako sa stretol s jeho duchovným majstrom Paramahamsom Vishwanandom, bol aktívny ako podnikateľ a založil viacero spoločností v oblasti internetu, médií a obchodu. Študoval právo, ekonómiu a filozofiu v Zürichu a Londýne a veľa cestoval po svete. Okrem rodného jazyka „Schwiizertütsch“ rozpráva siedmimi jazykmi a zbožňuje stretávať ľudí, navzájom sa s nimi prepájať a predovšetkým im prinášať spojenie s esenciou všetkého – láskou k Bohu.

„ODKEDY SOM PO PRVÝKRÁT STRETOL MÔJHO MILOVANÉHO GURUDŽÍHO V ROKU 1998, ZASVÄTIL SOM MÔJ ŽIVOT PODPORE JEHO POSLANIA, PRINÁŠAŤ ĽUDÍ BLIŽŠIE K ICH VLASTNÉMU BOŽSTVU, UKRYTÉHO V ICH VNÚTRI. S JEHO PODPOROU, BOŽSKOU MATKOU A MOJIMI SKÚSENOSŤAMI AKO ĽUDSKEJ BYTOSTI A DUCHOVNÉHO HĽADAJÚCEHO, MÁM ZA CIEĽ SPÁJAŤ ĽUDÍ S TÝM, ČO SA NEDÁ POPÍSAŤ – LÁSKOU K BOHU A NAPOKON, ABY TO NEUSTÁLE CÍTILI V ICH ŽIVOTOCH A  ZDIEĽALI TO NAVZÁJOM.“

SVÁMÍ VISHWAKURUNANDHANANANDA

Plagát udalosti

Event Poster

Podrobnosti o cene

Uvedený program bude za dobrovoľný príspevok primárne na pokrytie nákladov s občerstvením a zabezpečením priestoru a pobytu pre Swámiho.

Registračné údaje

Svoju registráciu na programe treba uskutočniť do nedele 10.11.2019.

Zaregistrovať sa môžete emailom na sarvadidas@bhaktimarga.sk prípadne telefonicky alebo SMS na číslo 0907 172 772.