Super Devotee Retreat alias Pobyt pre dokonalého oddaného

Drevenice Jánošíkov dvor
Malá Petrová 8
027 05 Zázrivá · Zobraziť mapu
Avaari
149 €/osoba

POPIS

Takto hravo nazval tento pobyt Svámí Vishwakurunandhananda, ktorý vás bude celým pobytom sprevádzať. Je to úžasná príležitosť úplne sa ponoriť do životného štýlu oddaného Paramahamsu Vishwanandu. Ako gurudžího žiaci ste dostali identitu, ktorú môžete plne pochopiť a posilniť prostredníctvom tohoto pobytu. Odhalíte, naučíte sa a vyskúšate si zručnosti, hodnoty, zásady a zvyky Bhakti Margy ako ich učí Paramahamsa Vishwananda. Bhakti Marga Akadémia pre vás pripravila lekcie a workshopy o hinduizme, vašej tradícii a línii, Sväté písma na upevnenie a prehĺbenie vášho porozumenia filozofie. Iste zužitkujete aj praktické informácie o tom, ako si aplikovať tilak, ako dodržiavať ékádáší, dozviete sa viac o jednotlivých modlitbách, tichu ale aj o rôznych mantrách vo vaišnavizme. Dôležitou časťou je aj, ako si gurudží predstavuje spoluprácu medzi svojimi oddanými a prečo svoju energiu investovať do sévy.

Tento pobyt je LEN pre inicovaných oddaných Paramahamsu Vishwavandu (v minulosti džal brahmačáriov)

Výsledkom tohoto pobytu by malo byť posilnenie vašej osobnej duchovnej identity. Budete pracovať na duchovných hodnotách, etike a správaní, ktoré Paramahamsa Vishwananda požaduje od svojich oddaných a tým môžete zahájiť svoju skutočnú duchovnú transformáciu a tým aj transformáciu sveta okolo vás. V kruhu slovenskej rodiny oddaných a v spoločnosti Svámího Vishwakurunandhanandu oslávime spoločne aj Karthik night!

Podrobnosti o cene

149€/osobu all inclusive (ubytovanie, plná penzia, školiace materiály, oslava Karthik Night, certifikát o absolvovaní povinného školenia oddaného). Vaša registrácia sa stáva záväznou až po uhradení zálohy 70€ na číslo účtu:

IBAN: SK 27 1111 0000 0013 5308 2018
BIC: UNCRSKBX
Správa pre prijímateľa: Školenie – vaše priezvisko

Potvrdenie o prijatí vašej platby obdržíte formou emailu.

TLMOČENIE

Simultánne tlmočenie všetkých workšopov aj lekcií je zabezpečené prostredníctvom tlmočníckej techniky. Prenájom prístroja zabezpečíme na celý víkend, ak si o to požiadate prostredníctvom registračného formulára. Cena prístroja je 10€/celý víkend.

Registračné údaje

REGISTRÁCIA NA POBYT JE UZAVRETÁ!