Swami Kurunandha

Stretnutie so svámim VishwaKurunandhananandom – Košice

GES club
Námestie L. Novomeského 1443/13
040 01 Košice · Zobraziť mapu
Chandrakaladasi
8 €

POPIS

Svámí Vishwakurunandhanananda opäť prichádza na Slovensko. Tentokrát ho môžeme stretnúť vo viacerých mestách ako je Bratislava, Nitra, Levice, Košice, Prešov, či Trnava. Chceme vás preto čo najsrdečnejšie pozvať na stretnutie s týmto výnimočným hosťom, ktorý je priamym žiakom satgurua Paramahamsu Vishwanandu. Viac sa o Svámim dočítate tu https://bhaktimarga.sk/svami-vishwakurunandhanananda/

Príďte nájsť odpovede na otázky, ktoré vás možno už tak dlho trápia a nechajte sa vniesť do duchovna prostredníctvom obradov, prednášok a znalostí, ktoré viete prakticky aplikovať do svojho života.

 

Program: Košice 17.11.2019

8.00 – 12.00 Kurz Jednoduchej púdže, Ekolor, Južná trieda 82, Košice

Kurz jednoduchej púdže je vhodný pre začiatočníkov, ktorí majú malé, alebo žiadne skúsenosti s hinduistickými obradmi. Tento kurz vám poskytne vhľad do významu a základov osobného vzťahu medzi človekom praktizujúcim púdžu a Bohom. Naučíte sa ako vykonávať púdžu, ktorá sa zmestí do vášho každodenného programu. Je to výborný nástroj na službu, staranie sa a prehlbovanie lásky k svojmu božstvu.

Na absolvovanie tohto kurzu potrebujete:

  • mať tácku na púdžu s potrebnými pomôckami (všetko je možné zakúpiť v Bhakti shope)
  • mať múrti alebo obrázok vami vybraného božstva
  • vhodné oblečenie

12.30 –13.30 Obed

13.30-17.00 Satsang

Rozprávanie Svámiho  Vishwakurunandhananandu o živote s Paramahamsom Vishwnandom.

Satsang je stretnutie za účelom duchovného pozdvihnutia, každého zúčastneného. V praxi to funguje tak, že hosťovi sú položené otázky formulované všeobecne, aby z nich mali prospech aj ostatní účastníci. Počas satsangu Svámí Vishwakurunandhanananda nezodpovedá osobné otázky.

Program: Košice 18.11.2019

18.00 – 22.00 Prednáška pre verejnosť, GES club, Námestie L. Novomeského 13, Košice

Bohatá geografia a história Indie, rozmanitosť indických jazykov, kultúr a náboženstiev, staré, hoci stále živé tradície indického myslenia. To všetko spolu s hudobným vstupom tradičných indických piesní môžete ochutnať pri rozprávaní Swámiho Vishwakurunandhanandu.

Príďte si vychutnať indickú atmosféru a zakúpte si lístky už dnes na predajných miestach : MiC Košice informačné centrum alebo priamo v GES Clube.

Plagát udalosti

Event Poster