Online darsan pozehnanie september 2020 Paramahamsa Vishwananda

Slovenský online daršan

Zoom: Video konferencia
Z ášramu - Shree Peetha Nilaya v Nemecku
Paramahamsa Sri Swami Vishwananda
Príspevky sú vítané (cez Google Pay, Apple Pay, kartou alebo SEPA)

POPIS

Na základe súčasnej situácie vo svete sa Paramahamsa Vishwananda rozhodol dávať online daršany! Bez ohľadu na to, kde vo svete sa nachádzate, môžete sa osobne stretnúť s Majstrom a zažiť bezpodmienečnú lásku a požehnanie Jeho daršanu.

Čo je daršan?

Daršan znamená „božský vhľad“: zážitok vidieť a byť videný samotným Bohom. Dostať daršan od plne realizovaného Majstra, ktorý žije v neustálej jednote s Bohom, je jedinečným a veľmi vzácnym pokladom, ktorý netreba premeškať. Navyše je daršan Paramahamsu Vishwanandu jedinečný, nakoľko dáva osobné požehnanie z očí do očí.

Zoom: aplikácia na video konferencie

Na to, aby ste mohli dostať daršan od Paramahamsu Vishwanandu, si potrebujete do vášho počítača alebo mobilného zariadenia stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Zoom.

Čo možno od online daršanu očakávať

Akonáhle je každý online a usadený, vstúpi na stretnutie online daršanu Paramahamsa Vishwananda. Budete Ho môcť vidieť a On uvidí vás. Váš mikrofón však bude vypnutý. On prehovorí k celej skupine.

Keďže Majster nie je obmedzený, je schopný dávať požehnanie daršanu naraz všetkým, ktorí sú online. Niektorí ľudia sa vyjadrili, že online daršan bol jeden z najsilnejších daršanov, aké kedy zažili.

Keď Paramahamsa Vishwananda príde na stretnutie, bude samotný daršan pravdepodobne trvať asi 10 minút, v záležitosti od množstva ľudí, ktorí budú online.

Shree Peetha Nilaya

Paramahamsa Vishwananda bude dávať online daršan cez Zoom zo Shree Peetha Nilaya, domova Mahá-Lakšmí.

V dávnych časoch sa jogínom dostávalo božskej inšpirácie prostredníctvom spojenia sa s Bohom v prírode. Shree Peetha Nilaya je takým miestom.

Paramahamsa Šrí Svámí Vishwananda

Plagát udalosti

Event Poster

Podrobnosti o cene

Príspevky

Daršan s plne realizovaným Majstrom je drahocenný dar. Hoci je daršan zadarmo, príspevky darované zo slobodnej vôle, bez očakávania, vám zabezpečia plný úžitok z Majstrovho požehnania. Vaša štedrá podpora, hoci len pár eur, je pre nás vzácna.

Prispejte teraz

Registračné údaje

 • Na online daršan krajiny sa môžu registrovať len tí, ktorí naozaj žijú v danej krajine.
 • Môžete sa zaregistrovať ako jednotlivec alebo ako rodina, pokiaľ sedíte spolu pri jednom monitore.
 • Po registrácii dostanete dva emaily: jeden okamžite po registrácii a druhý v deň udalosti.
 • Ak váš prvý email nevidíte, skontrolujte si váš priečinok so spamom (nevyžiadanou poštou).
 • Email č. 1: Potvrdí vašu úspešnú registráciu a poskytne vám informácie o inštalovaní aplikácie Zoom.
 • Email č. 2: Poskytne vám vaše identifikačné číslo stretnutia – Meeting ID, pridelené používateľské meno – Username, a pokyny, ako sa dostať na online daršan.
 • Pridelené užívateľské meno
  • Vaše užívateľské meno potvrdzuje, že ste sa zaregistrovali na online daršan. Na daršan sa bez správneho používateľského mena nedostanete!
  • Každý jednotlivec alebo rodina za jednou obrazovkou musia mať svoje jedinečné používateľské meno.
  • Nedávajte vaše číslo stretnutia alebo používateľské meno niekomu ďalšiemu, pretože systém neprijíma duplicitné zadávanie.

Zrušenie registrácie

Napriek tomu, že sa jedná o online udalosť, je naša online kapacita voľných miest obmedzená. Ak sa daršanu nemôžete zúčastniť, buďte ohľaduplní a zrušte rezerváciu čo najskôr, aby ju mohli využiť iní.