Simply Meditation – učiteľský kurz

priestory hľadáme, snažíme sa o kompromis pre českých aj slovenských účastníkov kurzu
.
.
Avaari
250 € (doprava, ubytovanie a strava nie sú zahrnuté v cene kurzu)

POPIS

Dôvodom, prečo sú techniky Simply Meditation také obľúbené je, že sú vytvorené pre uponáhľaný životný štýl. Každá technika trvá iba pár minút. Je možné cvičiť ich všetky naraz alebo si ich rozdeliť počas dňa. Dokonca stačí si vybrať len tie najobľúbenejšie a sústrediť sa len na ne!

Ak cítite svoje vnútorné volanie stať sa učiteľom týchto techník, určite nepremeškajte šancu a pridajte sa do tímu učiteľov týchto skvelých a účinných techník.

Samotnému učiteľskému kurzu predchádza pomerne rozsiahla príprava a kvalifikačný proces, ktorý je potrebné úspešne ukončiť ešte pred termínom kurzu. Nie je možné len tak prísť na kurz, je potrebné kvalifikovať sa. Ďalšou podmienkou je, že ste nasledovateľom Paramahamsu Vishwanandu, keďže Simply Meditation techniky sú jeho priamym učením.

Ak zvažujete registráciu, prosíme urobte tak v predstihu, aby ste mali dostatočný čas na prípravný proces v podobe štúdia a praktizovania. Táto príprava umožňuje skrátiť a zjednodušiť samotný učiteľský kurz.

Viac informácií obdržíte, keď sa na kurz zaregistrujete. Váš učiteľ vás bude prípravným procesom sprevádzať a skúšať, aby sa ubezpečil, že spĺňate všetky podmienky a kritériá. Až po úspešne ukončenom prípravnom procese vám bude umožnená účasť na učiteľskom kurze a stať sa Simply Meditation učiteľom.

Registračné údaje

Registrácia a info: avaari@bhaktimarga.sk