Sádhana pobyt – MODRA

Chata Pod hviezdami
Modra - Piesok 3744 · Zobraziť mapu
Avaari
cena za ubytovanie s plnou penziou 139 €

POPIS

Drahí priatelia,

veľmi zriedkavé a vzácne sú stretnutia jogínov, keď spoločne strávia kvalitný čas jogou, meditáciami, spoločne súznejú svojim nastavením a túžbou. Majú spoločný cieľ, chcú v sebe objaviť skutočnú bezpodmienečnú lásku, Boha. Rozumejú si aj bez slov, pretože zažívajú spoločne techniky Sádhany (duchovnej praxe), ktoré im to umožňujú. Navzájom sa podporia, sú krásni srdeční, dobroprajní, veselí ako JEDNA VEĽKÁ RODINA. Duchovnú rodinu tvoríte vy všetci, ktorí ste nastúpili na CESTU Z MYSLE DO SRDCA! Či už na tej ceste kráčate dlhé roky, alebo na ňu nastúpite len počas tohoto víkendu, ste zo srdca vítaní a očakávaní.

Duchovnú prax – sádhanu prestriedajú meditácie a rôzne techniky v lone prírody, hudba a vaše chuťové bunky budú rozmaznávané vitariánskou a bezlepkovou vegánskou stravou.

POVEDALI O SÁDHANA POBYTE:

„Ďakujem všetkým členom realizačného tímu za nádherný víkend. Všetci ste boli úžasní a ako ste sa o nás starali! Predstihlo to všetky moje očakávania. Vrátila som sa veľmi pozitívne naladená, uvoľnená a oddýchnutá a hlavne si nesiem žiaru v srdiečku, a to je pre mna dôležité. Vďaka!!! Vďaka ešte raz všetkým!!! Vďaka patrí aj jogínom, všetci sme boli skvelí a dobrá partia, tak ako nám povedali, jedna rodina. Zistila som svoje slabiny a medzery v cvičení. Už som si to včera zaradila a ďalej pokračujem. Aj Babajiho pozdrav je pre mňa dôležitý, je to dobré aj na to, aby ma nič nebolelo. “

-Emka, Košice

Podrobnosti o cene

Cena celého pobytu vrátane ubytovania a plnej penzie: 139€

Poplatok za kurz pre nováčikov (ktorí ešte základný kurz Atma Kriya Yogy neabsolvovali): 150€

Kurz Mudier I: 25€

Registračné údaje

Viac info: sadhana@bhaktimarga.sk alebo 0915 092 404