Duchovná púť do ášrámu jún 2019

Shree Peetha Nilaya
Am Geisberg 1-8
65321 Heidenrod - Springen · Zobraziť mapu
Dagmar, 0908 122 812, pobyty@bhaktimarga.sk
od 238 €

POPIS


Pre účastníkov tohto pobytu je pripravený pestrý program, počas ktorého budú môcť všetci zažiť dva daršany a satsang s Paramahamsom Vishwanandom. V rámci pobytu sú zaistené dva povinné okruhy prednášok – Bhagavadgíta a Život a učenie Paramahamsu Vishwanandu. V ponuke je mnoho ďalších individuálne voliteľných workshopov. Všetky prednášky, ktoré sú súčasťou týždenného programu a individuálne zvolené workshopy budú simultánne prekladané do češtiny/slovenčiny.

Neoddeliteľnou súčasťou programu budú ranné a večerné modlitby, modlitby a meditácie v priestoroch Mandir Bhutabhrtešvarnath, v pravoslávnej kaplnke a v Babajiho jaskyni, OM Chanting, návšteva výnimočného relikviára, prehliadka múzea indických majstrov, prechádzka (džapa) a meditácie v záhradách ášramu, kde každučké miesto je presiaknuté Božou prítomnosťou.

Po celú dobu pobytu sa budete môcť zapojiť do ášramového života SPN aj prostredníctvom sévy, ktorá je pre každého duchovne hľadajúceho veľkú milosťou.

Týždenný pobyt v SPN je mimoriadnou príležitosťou k individuálnemu duchovnému rozvoju. Toto posvätné miesto, pretkané nádhernými energiami Paramahamsu Šrí Svámiho Vishwanandu a Božskej Matky, umožňuje každému človeku nájsť hlboký pokoj a mier a znovu sa napojiť na vnútornú múdrosť obsiahnutú v hinduistických posvätných písmach a rituáloch.

Plagát udalosti

Event Poster

Podrobnosti o cene


Základná cena pobytu v ášrame SPN:

dospelý 3-lôžkovej izbe za 388 €

dospelý 5 -lôžkovej izbe za 298 €

 

dieťa do 6 r. zdarma

dieťa od 6 r. – 11 r.  za 114 €

dieťa od 12 r. – 17 r. za 228 €

Cena zahŕňa ubytovanie v ášrame s plnou penziou – vegetariánska sattvická strava a prednášky Bhagavadgíty a Život a učenie Paramahamsu Vishwanandu. V cene nie je zahrnutá doprava a cestovné poistenie (účastníci si zabezpečujú individuálne).

 

Cena ubytovania v stanoch:

dospelý – 238 € 

dieťa iba od 12 r. – 17 r. – 168 €

Cena zahŕňa ubytovanie v stane s plnou penziou – vegetariánska sattvická strava a prednášky Bhagavadgíta a Život a učenie Paramahamsu Vishwanandu. V cene nie je zahrnuté cestovné poistenie (účastníci si zabezpečujú individuálne).

K dispozícii budú dva veľké stany, jeden pre ženy a druhý pre mužov. V každom stane bude 20 malých stanov pre 1 osobu. Toto ubytovanie je určené pre dospelých a deti od 12 rokov. Ľudia si musia vziať vlastný spacák, vankúš a uterák.

Registrácia je už uzavretá.

Vaša registrácia je záväzná po pripísaní zálohy 150€ do 27. 4. 2019 a zvyšnej platby do 5.5.2019 na účet Bhakti Margy.

Názov banky: UniCredit Bank  SK2711110000001353082018

Do správy pre prijímateľa uveďte: „put 2019 a vaše meno a priezvisko

 

Registrovať sa môžete najneskôr do 05. 05. 2019. Po tomto termíne je platba nevratná, bude však možné nájsť si za seba náhradníka rovnakého pohlavia (z dôvodu ubytovania).

Podľa pokynov z SPN každý účastník daršanu v rámci československého týždňa nesmie absolvovať daršan v SPN 4 týždne pred a 4 týždne po československom týždni. Dôvodom je stále rastúci záujem o stretnutie s našim milovaným Gurudžím.

Všetci účastníci slovenského týždňa, ktorí budú ubytovaní mimo ášramu a majú záujem zúčastniť sa kurzov Bhagavadgíta a Život a učenie Paramahamsu Vishwanandu, či iných nepovinných kurzov  sa môžu zaregistrovať na pobyty@bhaktimarga.sk, alebo 0908 122 812. Sumu za tieto kurzy si účastníci uhradia na recepcii SPN 70€.

 

Voliteľné kurzy a workshopy:

V ponuke sú i ďalšie kurzy a workshopy podľa vlastného výberu (cena 25 EUR za kurz), ktoré sa platia v daný deň na recepcii SPN.

Sú to:

– základy kírtanu,

– spev a hranie pre pokročilých,

– maľovanie Šrí jantry,

– maľovanie svätcov,

– jednoduchá púdžá,

– čantovanie

Majte, prosím, na pamäti, že druhy kurzov a termín ich konania sa môže meniť v závislosti na internom programe vedenom SPN.

deti do 14 r. zdarma

deti od 14r. – 18 r. 12,50 eur

Registračné údaje

Pre otázky na pobyt a registráciu na Slovenský týždeň kontaktujte:

pobyty@bhaktimarga.sk alebo 0908 122 812

Veríme, že v počas týchto dní budeme mať dostatok príležitostí vstúpiť do svojho vnútra, otvoriť svoje srdcia a precítiť naplno prítomnosť a energiu osvieteného Majstra Paramahamsu Šrí Svámiho Vishwanandu a zoznámiť sa bližšie s hnutím Bhakti Marga, za ktorého vznikom stojí Svámí. Využime túto krásnu príležitosť byť v prítomnosti Gurudžího.

Tešíme sa na spoločný pobyt v ášrame Shree Peetha Nilaya.

S Láskou

Tím Bhakti Marga Slovensko