CELOVÍKENDOVÝ POBYT SO SVÁMIM VISHWAKURUNANDHANANANDOM

Horský hotel MAGURA
Chvojnica (okres Prievidza)
972 13 · Zobraziť mapu
Vrindavaneshwari Dasi
dospelí - 120 € (pri zaplatení zálohy 50 € do 31.3.2018), 138 € (pri zaplatení zálohy 50 € do 10.4.2018), deti nad 3r. - 70 €

POPIS

Víkend na tému: Kto je guru? Ako uchopiť, čo nám ponúka?

Srdečne vás pozývame na celovíkendový pobyt so vzácnym hosťom Svámim Vishwakurunandhananadom, priamym žiakom žijúceho osvieteného duchovného majstra, satgurua Paramahamsu Vishwanandu.

Pobyt bude rozdelený na dve časti. V prvej časti prenikneme do tajov Šrí Gurugíty a nahliadneme do mystérií role a dôležitosti gurua. Druhá polovica pobytu bude zameraná na spoločné praktické aktivity, ktoré nám pomôžu priniesť teóriu z prvej časti pobytu do praxe.

Doobeda sa budeme učiť a poobede sa budeme „hrať“ a hľadať, ako prakticky uchopiť gurua vo svojom živote. Veríme, že spoločné aktivity vám nielen pomôžu vytvoriť či utužiť si vzťah s Paramahamsom Vishwanandom, ale vám umožnia zažiť pocit duchovnej rodiny, podpory a jednoty.   

Pridajte sa k nám a príďte zažiť mimoriadny víkend so Svámím Vishwakurunandhananandom, a dovoľte mu previesť vás znalosťami a zábavou, ktoré vám napomôžu v uchopení konceptu gurua a aplikovaní do vášho života.

Môžete si urobiť a tak zažiť aj kurz PÚDŽE, ktorý sa minimálne tento rok konať už nebude. Cena kurzu je 40 € (zadarmo pre refrešistov)

Ako vždy, pre vás budú pripravené tlmočiace zariadenia za poplatok 10 eur, je potrebné priniesť si vlastné slúchadlá, ktoré sa k zariadeniu pripoja.

„Guru je najvzácnejší poklad, aký môže človek mať vo svojom živote.“  – Paramahamsa Vishwananda

Termín ukončenia registrácie je 17.4.2018!!!

Plagát udalosti

Event Poster

Podrobnosti o cene

  • dospelí – 120 € (pri zaplatení zálohy 50 € do 31.3.2018), 138 € (pri zaplatení zálohy 50 € do 10.4.2018)
  • deti do 3 r. – bez lôžka a stravy zdarma, bez lôžka a so stravou 20 €
  • deti staršie ako 3 r. – 70 €